HakkımızdaToplantı Koltukları - Nazalli

 Nazalli ofis mobilyaları - Casella İstanbul da yerleşik Türkiyenin önde gelen kuruluşlarından biridir. 1996 yılından beri ofis mobilyası sektöründe faliyet göstermekteyiz.Sizlerin ihtiyaç ve taleplerini en iyi koşullarda karşılayabilmek için her geçen gün ürün kalitemizi,hizmetimizi ve ürün çeşitliliğimizi geliştirip sizlerin beğenisine sunuyoruz.Yeni ürünleri iyileştirip yenileyip yaşam şekillerine yeni tarzlar estetiği ergonomiyi fonksiyonelliği bir araya getiriyoruz Ürünlerimizi hem iç piyasa hemde dış pazara satışını yapmaktayız. Nazalli ofis mobilyaları tüm yenilikleri yakından takip edip aynı zamanda da kendimizin yaptığı yeniliklerle tüketicilerimize en doğru ürünü en ekonomik fiyattan sunmaya devam ediyoruz.Casella Mobilyaları olarak yaratıcılığımız sayesinde her zaman farklı ve farkındalık yaratan olarak algılanmak istiyoruz.

Çalışmalarımızı sürdürerek ürünlerimizi daha da geliştirip siz değerli müşterilerimize hizmetin en iyisini sunabilmektir.Nazalli ofis mobilyaları aylık 50.000 adetin üzerinde ürün üretme kapasitesine sahiptir. Tüketici memnuniyetini ön planda tutan kaliteyi ve zamanında teslimi kendisine ilke edinmiş bir firma olarak tüketicilerimizin ihtiyaçlarına, beklentilerine ve hizmet anlayışına, en iyi kaliteyi en uygun fiyata ulaştıra bilmek üzere yola çıktık.
Markamız Casella'dır. Nazalli ofis mobilyaları ile yapacağınız tüm işlerde sorunsuz alişverişin ve ekonomik alımların huzurunu ve rahatlığını yaşayacaksınız. Ofis koltukları, toplantı koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, ve çalışma koltukları veya daha fazlası için bizi arayın ofisiniz için en doğru seçimi yaparken size profesyonel destek verelim.

Sizlerin aradığınız toplantı koltuklarına daha rahat ulaşabilmeniz için toplantı koltuklarını bir arada toplayan bir web sitesi yaptık. Burada ki toplantı koltukları seçilmiş ürünlerdir.